Beheerliggaam

 

SKOOLBEHEERLIGGAAM:  2017 – 2018

 

 

       

No

Name

Role

E-mail

1

Bhagwandeen Yudhistra

Parent Member

yudi.bhagwandeen@sita.co.za

2

Booysen Leon

Educator

leon.booysen@hs-uitsig.co.za

3

Buldeo Hemrajh

Treasurer

hemrajh.buldeo@deneldynamics.co.za

4

Grobler Jorina

Educator

Jorina_cheetah@hotmail.co.za

5

Idema Gerrit

Vice-Chairperson

gerrit@aquadoc.co.za

6

Jairay Suvesh

Parent Member

suvesh.jairaj@nokia.com

7

Labuschagne Jan

Educator

jan.labuschagne@hs-uitsig.co.za

8

Maré Gerhard

Principal

dr.mare@hs-uitsig.co.za

9

Parson Charmaine

Parent Member

parsons.charmaine@gmail.com

10

Ras Nicky

Secretary

clscreen@mweb.co.za

11

Reddy Roxanne

Parent Member

Roxanne.reddy@fcagroup.com

12

Sibiya Millie

Chairperson

ssibiya@telkomsa.net

13

Van Heerden Rina

Educator

rinavheerden@webafrica.org.za

14

Xabanisa Dr Llewellyn Mxolisi

Parent Member

lmxabanisa@gmail.com

 

KOOP EN ONDERSTEUN

Kry ‘n gratis kaart aanlyn of skakel 0860 100 445.
Jy kan ook by enige Woolworths-winkel ‘n kaart kry.

CHILLIE MASCOT

Vir Uitsig beteken die rissie geluk, vreugde, opwinding,
ekstra geur, ‘flavor’ en woema!

KUNSGALLERY

Ons departement is betrokke by uiteenlopende
verskeidenheid van kunsteorieë en praktiese komponente.